MOTO GP v Rakousku, Spielberg

[Aktualizováno 4.7.2022, další informace také ve FB skupině nebo e-mailem hostesky@plusdesign.cz],

Termín akcí

Moto GP se v Rakousku koná od 19.-21.8.2022 na okruhu RedBull Ring ve Spielbergu poblíž rakouského Grazu. Jedná se o denní směny pro hostesky a promotéry (pomoc s prodejem ve stáncích). Ti, kteří s námi již byli na akci v předchozích letech, mohou jet na brigádu již o den dříve (odjezd ve středu) a pracovat od čtvrtka (omezený počet míst, na dotaz). Pozice na nočních směnách (pro security) jsou pro letošní rok obsazeny.

Koho hledáme

Hledáme hostesky a promotéry starší 18 let s komunikativní znalostí angličtiny nebo němčiny. Vítáme také znalost španělského a italského jazyka. Bezpodmínečně nutná je pro tuto práci pracovitost, spolehlivost a ochota přiložit ruku k dílu tam, kde je to právě potřeba.

Pracovní pozice

Náplň práce na pozici Hosteska / Promotér spočívá v merchandisingových službách – aktivním prodeji oblečení a doplňků na stáncích prémiových značek pro týmy a značky jako jsou Jorge Lorenzo, VR46, Moto GP, Yamaha a další. Směny na brigádě trvají zpravidla 8-10 h/den, pokud jde o počet dní brigády, záleží na vašem zařazení: pracovat je možné 3 (pátek až neděle), 2 (sobota+neděle), nebo 1 den (neděle). V den, kdy brigádu nemáte, máte možnost projít si zdarma celý okruh a podívat se na závody, v případě, že se uvolní místo, nebo klienti narychlo přiobjednají další brigádníky kvůli velkému množství práce, vás můžeme povolat do práce v předstihu (stává se to často a klidně hned od rána). Koncem brigády může být klientem požadována výpomoc s balením, uklízením a demontáží stánků. Pracovní doba vám bude upřesněna podle zařazení do konkrétního týmu a stánku.

Doprava až na místo

Doprava do Rakouska je pro vás zajištěna autobusem nebo minibusem z Brna, odjezd autobusu je ve čtvrtek 18.8. v 11 h. Další minibus pak bude odjíždět v sobotu odpoledne (bude upřesněno; pro ty, kteří budou pracovat pouze v neděli, po předchozí dohodě).

Počítáme s návratem zpět v noci z neděle na pondělí. Odjezd je možný až ve chvíli, kdy všichni na svých místech práci ukončí a je vše, včetně hlavního stanu, sbaleno. Předpokládaný termín odjezdu zpět do Brna je mezi 21:00-22:30 h.

Ubytování blízko pracovišti

Ubytování je zajištěno v rušném kempu v bezprostřední blízkosti areálu RedBull Ringu. Máme zajištěnu plochu pro nocleh ve stanech (je potřeba si přivézt vlastní stan a vybavení). Na místě vybudujeme zázemí, kde bude zajištěn přívod elektřiny. Sprchy a sociální zařízení jsou k dispozici přímo v areálu kempu.

Máte svůj stan? Vemte si jej prosím s sebou. Jede vás více společně a máte možnost přenocovat v jednom stanu? Domluvte se prosím na společném stanování. Jste ochotni, podělit se o volné místo ve stanu i někým „cizím“? Dejte nám o tom prosím vědět, abychom byli schopni s vaší ochotou zajistit nocleh pro všechny. Prostor v kempu totiž máme pevně daný a není možné, aby měl úplně každý svůj sólo stan. Vítáme 2-3-4 místné stany.

Výše uvedenou hromadnou přepravu a prostory pro ubytování a vstupy do areálu Moto GP hradíme my.

Co v Rakousku nezajišťujeme

Stravování si prosím zajistěte vlastní podle svých požadavků a představ. K dispozici vám bude v hlavním stanu samoobslužná minikuchyňka (společná mikrovlnka, rychlovarná konvice a varná deska (limitovaná kapacita, doporučujeme vlastní plynové minivařiče, někdy padá elektřina). Lednička není k dispozici. Přímo v areálu bývá možné si zakoupit rychlé občerstvení, na místě se zpravidla domlouváme i na společném nákupu, který vám hromadně zajistíme během otevírací doby obchodu (během vaší směny), abyste si jej mohli večer jen převzít.

Odměna

Odměna pro pracovníky s 3denní a 4denní směnou (práce pátek až neděle, nebo čtvrtek až neděle): 190 Kč/h hrubého
Odměna pro pracovníky s 2denní směnou: (sobota a neděle) 200 Kč/h hrubého
Odměna pro pracovníky s 1denní směnou: (neděle) 250 Kč/h hrubého
Případné přesčasy oproti předem nahlášené pracovní době jsou hrazeny.

Práce probíhá na základě dohody o provedení práce, případně DPČ pro ty, kdo jsou na ÚP. Jste-li OSVČ, můžete nám po domluvě vystavit fakturu.

Volná místa

Znáte mezi svými přáteli někoho, kdo by měl o tuto brigádu také zájem? Dejte nám na sebe navzájem kontakt. I po obsazení všech pozic ještě hledáme náhradníky.

Co o vás potřebujeme vědět

Abychom vám brigádu mohli definitivně potvrdit, potřebujeme o vás vědět několik věcí, prosíme, vyplňte si na brigádu přihlášku.

Informace ke Covid-19 [AKTUALIZOVÁNO 14.8.2022]

S ohledem na aktuální vývoj protiepidemických opatření si vyhrazujeme právo brigádu zcela odvolat, zrušit nebo přerušit, bez nároku na jakékoli náhrady.

V současné době nejsou požadována potvrzení o očkování nebo testování. Podmínky se odvíjí od aktuálních pravidel platných pro Rakousko; sledujte oficiální zdroje).

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, protože situace se stále vyvíjí. Děkujeme za pochopení.