MOTO GP v Rakousku, Spielberg

[Aktualizováno 21.7.2021, další informace také ve FB skupině nebo e-mailem hostesky@plusdesign.cz],

Termín akcí

Moto GP se v Rakousku koná od 6.-8.8.2021 a o týden později 13.-15.8.2021 na okruhu RedBull Ring ve Spielbergu poblíž rakouského Grazu. Denní směny jsou určeny pro hostesky a promotéry. Brigádu však nabízíme také pro security v termínu již od 3. do 15.8.2021 (denní i noční security směny). Volná místa na dotaz.

Koho hledáme

Hledáme hostesky a promotéry starší 18 let s komunikativní znalostí angličtiny nebo němčiny. Vítáme také znalost španělského a italského jazyka. Bezpodmínečně nutná je pro tuto práci pracovitost, spolehlivost a ochota přiložit ruku k dílu tam, kde je to právě potřeba.

Vítáme, pokud se budete ochotni zúčastnit obou termínů (možná bude možné zůstat v kempu i mezi oběma akcemi, ověřujeme, máte-li zájem v kempu zůstat i během obou akcí, napište to prosím do poznámky v příhlášce). V nabídce je i  dvoudenní směna (so+ne) s odjezdem v pátek odpoledne/večer a jednodenní nedělní celodenní směna s odjezdem v sobotu večer a návratem v neděli v noci.

Pracovní pozice

Náplň práce na pozici Hosteska / Promotér spočívá v merchandisingových službách – aktivním prodeji oblečení a doplňků na stáncích prémiových značek pro týmy a značky jako jsou Jorge Lorenzo, VR46, Moto GP, Yamaha a další. Směny na brigádě trvají zpravidla 8-10 h/den, pokud jde o počet dní brigády, záleží na vašem zařazení: pracovat je možné 3 (pátek až neděle), 2 (sobota+neděle), nebo 1 den (neděle). V den, kdy brigádu nemáte, můžete být již na místě jako placený náhradník. Koncem brigády může být klientem požadována výpomoc s balením, uklízením a demontáží stánků. Pracovní doba vám bude upřesněna podle zařazení do konkrétního týmu a stánku.

Náplň práce na pozici Security spočívá v hlídání a ochraně vybraných stánků v areálu Moto GP před a v průběhu konání akce (zejména noční směny, plus několik denních směn). Práce pro Security tým začínají již v noci ze středy na čtvrtek (výjimečně už v noci z úterý na středu) a končí nocí ze soboty na neděli. Směna trvá zpravidla od 18:00 – 8:00 h. Pracovní doba bude vybraným pracovníkům upřesněna.

Doprava až na místo

Doprava do Rakouska je pro vás zajištěna autobusem nebo minibusem z Brna, odjezd autobusu je ve čtvrtek 5. a ve čtvrtek 12.8. ve 12 h (platí pro denní směny). Další minibus pak bude odjíždět v pátek večer a další v sobotu ve večerních hodinách (pro ty, kteří budou pracovat pouze v neděli, po předchozí dohodě).

Počítáme s návratem zpět v noci z neděle na pondělí. Odjezd je možný až ve chvíli, kdy všichni na svých místech práci ukončí a je vše, včetně hlavního stanu, sbaleno. Předpokládaný odjezd zpět je mezi 21:00-22:30 h.

Letos bude pravděpodobně možné zůstat na místě i během pondělí-čtvrtka, než začne další akce (na dotaz, uveďte zájem v poznámce, limitovaná kapacita míst v kempu).

Doprava pro security bude zajištěna z Brna již v úterý 3.8.2021 a ve středu 4.8.2021 z Brna, dále dle potřeby a individuální domluvy.

Ubytování blízko pracovišti

Ubytování je zajištěno v rušném kempu v bezprostřední blízkosti areálu RedBull Ringu. Máme zajištěnu plochu pro nocleh ve stanech (je potřeba si přivézt vlastní stan). Na místě vybudujeme zázemí, kde bude zajištěn přívod elektřiny. Sprchy a sociální zařízení jsou k dispozici přímo v areálu kempu.

Máte svůj stan? Vemte si jej prosím s sebou. Jede vás více společně a máte možnost přenocovat v jednom stanu? Domluvte se prosím na společném stanování. Jste ochotni, podělit se o volné místo ve stanu i někým „cizím“? Dejte nám o tom prosím vědět, abychom byli schopni s vaší ochotou zajistit nocleh pro všechny. Prostor v kempu totiž máme pevně daný a není možné, aby měl úplně každý svůj sólo stan. Vítáme 2-3-4 místné stany.

Výše uvedenou hromadnou přepravu a prostory pro ubytování a vstupy do areálu Moto GP hradíme my.

Co v Rakousku nezajišťujeme

Stravování si prosím zajistěte vlastní podle svých požadavků a představ. K dispozici vám bude v hlavním stanu společná mikrovlnka, rychlovarná konvice a varné desky (limitovaná kapacita, doporučujeme vlastní plynové minivařiče, někdy padá elektřina). Lednička není k dispozici. Přímo v areálu bývá možné si zakoupit rychlé občerstvení, na místě se zpravidla domlouváme i na společném nákupu, který vám hromadně zajistíme během otevírací doby obchodu (během vaší směny), abyste si jej mohli večer jen převzít.

Odměna

Odměna pro security a pro pracovníky s 4denní a delší směnou (na dotaz): 170 Kč/h hrubého
Odměna pro pracovníky s 3denní směnou: (pátek až neděle, odjezd ve ČT) 170 Kč/h hrubého
Odměna pro pracovníky s 2denní směnou: (sobota a neděle, odjezd ve ČT nebo PÁ) 190 Kč/h hrubého
Odměna pro pracovníky s 1denní směnou: (neděle, odjezd ve ČT, PÁ nebo v SO) 250 Kč/h hrubého
Případné přesčasy jsou hrazeny.

Práce probíhá na základě dohody o provedení práce, případně DPČ pro ty, kdo jsou na ÚP. Jste-li OSVČ, můžete nám po domluvě vystavit fakturu.

Volná místa

Znáte mezi svými přáteli někoho, kdo by měl o tuto brigádu také zájem? Dejte nám na sebe navzájem kontakt. I po obsazení všech pozic ještě hledáme náhradníky.

Co o vás potřebujeme vědět

Abychom vám brigádu mohli definitivně potvrdit, potřebujeme o vás vědět několik věcí, prosíme, vyplňte si na brigádu přihlášku.

Informace ke Covid-19 [AKTUALIZOVÁNO 21.7.2021]

S ohledem na aktuální vývoj protiepidemických opatření si vyhrazujeme právo brigádu zcela odvolat, zrušit nebo přerušit, bez nároku na jakékoli náhrady.

Při výběru kandidátů na brigádu upřednostňujeme ty, kdo budou mít očkování proti Covid-19 (je potřeba mít 1. dávku vakcíny alespoň 22 dní před odjezdem). Není to však nutná podmínka účasti. Na brigádu přijímáme také ty, kdo mají možnost zajistit si potvrzení o prodělání nemoci (v posledních 6 měsících) nebo mají potvrzení o protilátkách v posledních 3 měsících.

Pokud očkování nebo toto potvrzení mít nechcete/nemůžete/zatím neuplynulo 22 dní od 1. vakcíny, je potřeba, abyste si zajistili potvrzení o provedeném PCR testu (ideálně ráno v den odjezdu nebo odpoledne den před odjezdem). PCR test je v Rakousku platný 72 hodin, poté budeme na místě řešit přetestování (ještě upřesníme).

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, protože situace se stále vyvíjí. Děkujeme za pochopení.